zmęczona?   zagubiona?  w zastoju?

Wróć do życia!

Dzięki kilku podstawowym zasadom rządzącym Twoją życiową energią.

Twój biznes w zgodzie z energią | konsultacje i warsztaty o tematyce zarządzania życiową energią

Finansami i relacjami w biznesie rządzą dokładnie te same zasady jak w życiu prywatnym i w relacjach. I możesz mieć najlepszy produkt na świecie ale jeśli energia, w której działasz jest rozproszona – nikt tego produktu nie doceni a Ty będziesz popadać w coraz większą frustrację.

Podczas warsztatów i konsultacji rozmawiamy o dostępnych dla nas, ludzi źródłach życiowej energii i o tym jak ją pozyskać i ochronić budując swoją sprawczość i satysfakcję.

Brak motywacji czy brak energii?

Poziom energii życiowej decyduje o jakości Twojego życia.

O Twoim zdrowiu, samopoczuciu, sprawczości i sprawności w definiowaniu siebie i swoich celów oraz umiejętności wytrwania w drodze do ich realizacji. W drodze do Twojego sukcesu. Cokolwiek uznajesz za Twój sukces.

Poziom energii decyduje też o kształcie relacji i związków, jakie tworzysz. Wpływa na każdą sferę Twojego życia. Tym samym – wpływa też na świat wokół Ciebie.

Wysoki poziom energii pozwala Ci z odwagą wychodzić ze strefy komfortu i śmiało stawiać innym granice w miejscach, w których potrzebujesz. Energia i moc, z jaką działasz to Twój SUPERzasób.

Czy mogę zrobić coś jeszcze żeby stać się mocniejszą i sprawczą?

Każda zmiana jakiej chcesz dokonać w życiu udaje się lepiej jeśli rośnie Twoja wiara w siebie i kiedy kochasz siebie. Miłość to najwyższa i najbardziej pożądana wibracja i wcale nie jest uzależniona od obecności w naszym życiu drugiej osoby.

Wiesz, że „Jak pokochać siebie?” to jedno z najczęściej zadawanych pytań podczas wszelkich sesji i warsztatów rozwojowych?

Aby pomóc Ci rozwinąć wewnętrzne poczucie miłości do siebie nagrałam prowadzoną MEDYTACJĘ MIŁOŚCI. Możesz słuchać jej wielokrotnie, w każdej trudnej czy wybijającej Cię z dobrej energii sytuacji aby powrócić do stanu miłości. Miłość daje odwagę. Miłość wzmacnia. Miłość przyciąga miłość.

O mnie.

Miło mi, że odwiedzasz moją stronę.

Jestem Joanna.

Menedżer i zielarz. Coach i rolnik. Szczęśliwa kobieta, mama, jeździec i górski piechur.

Moją pasją jest rozpoznawanie i pokazywanie mechanizmów działania życiowej energii. Zgłębianiem tego tematu zajęłam się kiedy po raz setny usłyszałam „jak Ty to robisz, że robisz tak wiele rzeczy, jak masz na to wszystko siłę”.

Chcę podzielić się z Tobą kluczem do efektywnego zarządzania energią życiową i rozwijania inteligencji energetycznej.

Zauważyłaś, że spotykając nowego człowieka od razu go „czujesz”? Że w niektórych miejscach jest Ci dobrze a w innych się męczysz? Że kiedy zabierasz się za projekt, który sprawia Ci radość możesz nie dosypiać a jesteś jak nakręcona?

Chcesz poznać mechanizmy stojące za takimi faktami?

Nauczyć się świadomie zarządzać przepływem energii życiowej w Tobie?

Rozwinąć swoją inteligencję energetyczną?


Już dziś możesz zacząć wracać do życia z radością, jakością i rezultatami, których pragniesz.